Témata školení

FAQ – často kladené dotazy

Poplatek za vstup na školení se hradí fakturací před termínem školení. Zálohová faktura vám bude zaslána v dostatečném předstihu. Školení, která se konají na prodejnách Stavebnin DEK, lze uhradit také v hotovosti u pokladen v den školení.

Pokud se nemůžete školení účastnit, prosíme vás, abyste se odhlásil. Uvolněné místo tak můžeme poskytnout dalšímu zájemci. Pro zrušení registrace použijte odkaz v emailové zprávě, kterou jste obdrželi po registraci na školení.

Pokud jste se přihlásil jako náhradník a na daném školení se uvolní místo, budeme vás kontaktovat. Jestli informaci o uvolněném místu neobdržíte, znamená to, že je kapacita školení stále naplněná.

Pro sledování online školení není nutné instalovat speciální aplikaci. Online školení vysíláme přes YouTube. Stačí mít zařízení s internetovým prohlížečem a dostatečně rychlé internetové připojení.

Záznam online školení je k dispozici u vybraných témat. Odkaz pro sledování záznamu bude k dispozici na stránce s detailem školení po skončení vysílání.