Stavebniny DEK

Školení 2019

pro realizační firmy

Vážení zákazníci,

na začátek roku 2019 jsme pro vás opět připravili školení zaměřená na kvalitní montáž stavebních konstrukcí. Můžete si během nich zvýšit svou kvalifikaci a zároveň získáte aktuální informace o novinkách z vaší specializace. Našimi lektory jsou zkušení řemeslníci a špičkoví techničtí poradci, kteří mají s danou technologií dlouholeté zkušenosti.


Hydroizolační fólie z PVC a TPO/FPO I. – praktické školení pro začátečníky


Tento termín je již plně obsazen !

19. 03. 2019 / Zděbradská 78, Říčany – Jažlovice, 251 01

vybrat jiný termín


Cena:
800 Kč/osobu včetně DPH

Poplatek za vstup na školení bude hrazen fakturací před termínem školení. Zálohová faktura Vám bude zaslána v dostatečném předstihu. Školení, která se konají na pobočkách Stavebnin DEK, lze uhradit v hotovosti u pokladen v den školení.


KONTAKT NA POŘÁDAJÍCÍ POBOČKU Stavebnin DEK

Hubáčková Jitka
733 168 376
jitka.hubackova@dek-cz.com

Přihláška

Pro přihlášení na výše uvedený termín školení prosím vyplňte všechny požadované údaje. Za firmu lze přihlásit více pracovníků. Řádek pro vyplnění jmen dalších účastníků přidáte klepnutím na odkaz "PŘIDAT ÚČASTNÍKA". Po odeslání přihlášky obdržíte e-mailem potvrzení, že přihlášení proběhlo v pořádku. Vámi uvedenou e-mailovou adresu budete potřebovat také v případě, že byste později chtěli přihlášku na školení změnit nebo zrušit.

Tento termín je již plně obsazen !

Přihlášování na toto školení je dočasně pozastaveno