Stavebniny DEK

Školení 2021

pro realizační firmy

Vážení zákazníci,

opět jsme pro vás připravili technická školení zaměřená na kvalitní montáž stavebních konstrukcí. Letos budeme školení vysílat online a vy nás tak budete moci sledovat z pohodlí domova nebo kanceláře. Vše je jednoduché. Níže si vyberete téma, které vás zajímá, přihlásíte svoji firmu tak, jak to znáte z minulých let, a my vám na e-mail pošleme odkaz ke sledování vámi vybraného školení. Všechna školení jsou pro vás letos zdarma.


Sdílej Facebook Sdílej Twitter Sdílej LinkedIn
Práce s podlahovými bruskami

Školení je zaměřeno na správný výběr brusky pro úpravu hrubých podlah, jejich nastavení a použití. Během školení se posluchači dovědí rozdíl v technologii frézování a broušení. Bude představen strojový park podlahových brusek z DEK Půjčovny včetně nezbytného příslušenství. Bude vysvětlen význam průmyslového vysavače a separátoru prachu pro úspěšné a efektivní broušení. Během školení se budeme věnovat nejen broušení betonu a anhydritu, ale i odstraňování cementových a syntetických lepidel a syntetických nátěrů. Po absolvování školení mohou účastníci získat osvědčení. Školení je zdarma.

Program

Úvod do problematiky přípravy podlah

Vysvětlení technologie frézování a broušení betonu a potěrů

Představení a praktická ukázka práce s podlahovými bruskami

Pracovní nástroje (segmenty)

Vysavače a separátory

Požadavky na elektřinu na stavbě

Shrnutí poznatků

Zodpovězení dotazů

Konec školení

Přihlášení

27. 01. 2021 začátek vysílání 09:00
Pro přístup na školení se prosím přihlaste zde.
přihlásit

Sledování vysílání

Odkaz na sledování bude aktivní, až začne vysílání.
sledovat

Záznam školení

Osvědčení

Po absolvování závěrečného testu bude možné získat osvědčení o absolvování školení. Odkaz na získání osvědčení bude aktivní po ukončení školení.
získat osvědčení
Foto ze školení Foto ze školení Foto ze školení Foto ze školení