Stavebniny DEK

Školení 2019

pro realizační firmy

Vážení zákazníci,

na začátek roku 2019 jsme pro vás opět připravili školení zaměřená na kvalitní montáž stavebních konstrukcí. Můžete si během nich zvýšit svou kvalifikaci a zároveň získáte aktuální informace o novinkách z vaší specializace. Našimi lektory jsou zkušení řemeslníci a špičkoví techničtí poradci, kteří mají s danou technologií dlouholeté zkušenosti.


Sdílej Facebook Sdílej Twitter Sdílej LinkedIn
Asfaltové pásy I. – praktické školení pro začátečníky

Praktické školení zaměřené na seznámení s asfaltovými pásy DEK a jejich vlastnostmi, nácvik jejich správné aplikace. Školení je určeno izolatérům, kteří se doposud neúčastnili školení asfaltových pásů DEK. Po absolvování školení získají účastníci osvědčení o proškolení. Školení doporučujeme navštívit v pracovním oděvu.

Program

zahájení školení, seznámení s výrobky a zásadami jejich zpracování

praktická ukázka aplikace asfaltových pásů

přestávka, občerstvení

praktická ukázka provádění detailu kruhového prostupu, doplňkového sortimentu, nářadí, aplikace asfaltových pásů účastníky školení

závěr školení

Cena

600 Kč/osobu včetně DPH
Poplatek za vstup na školení bude hrazen fakturací před termínem školení. Zálohová faktura Vám bude zaslána v dostatečném předstihu. Školení, která se konají na pobočkách Stavebnin DEK, lze uhradit v hotovosti u pokladen v den školení.

Přihlášování na toto školení je dočasně pozastaveno

Foto ze školení Foto ze školení Foto ze školení Foto ze školení